Kursy walut: 1 EUR = 4.3 PLN; 1 USD = 3.76 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

* Profil podstawowy

  • Firma
  • Oferty (1)
  • Produkty (1)
  • Firm Rank(0)
  • Kontakt

Prześlij znajomemu

Dodaj do schowka

Napisz do firmy


*Ta firma posiada tylko prezentacje podstawową.
Poznaj możliwości profilu Sprawdzony partner oraz Eurofirma

AGROSERW Beata Katana Paweł Jendrzejczak Sp.J.

Rodzaj działalności: Handel
Zakres działalności: Exporter, Rynek lokalny
Liczba pracowników: < 5
Roczna sprzedaż: Euro 500.000 – 1.000.000
Rok założenia: 2002
Kategorie:

Artykuły spożywcze

Rolnictwo i ogrodnictwo

Kontakt:
Napisz do firmy
Firm Rank: 0

Firma nasza mieści się w samym sercu polskiego sadownictwa, czyli w Grójcu (50 km na południe od Warszawy ).

Inspiracją do podjęcia działania była potrzeba szybkich dostaw owoców o jednakowych parametrach w dużych jednorodnych partiach.

Spółka posiada szerokie zaplecze magazynowo –sortownicze , logistyczne, oraz rodzinne gospodarstwa sadownicze połączone z wieloletnimi tradycjami produkcyjno-handlowymi.
Podstawą naszej działalności jest handel produktami ogrodniczymi, własna produkcja, konfekcjonowanie owoców i warzyw, jak również obsługa sieci supermarketów, centrów dystrybucyjnych, hurtowni i innych jednostek związanych z handlem hurtowym.
Jesteśmy w stanie zaopatrzyć odbiorcę we wszystkie owoce produkowane w Polsce , skonfekcjonowane w/g naszych możliwości i oczywiście wymagań odbiorców, zapewnić ciągłość dostaw dużych ujednoliconych partii towaru.

Nasza lokalizacja i warunki logistyczne pozwalają w szybkim czasie przygotować i dostarczyć towar przez cały sezon, dobrze przechowany, najwyższej jakości, zapakowany wg życzenia odbiorcy w standardzie światowym do odbiorcy w każdym miejscu w Polsce jak i Europie. W roku 2004 przenieśliśmy się do nowego obiektu o pow. 1200 mkw. powierzchni magazynowej, posiadamy chłodnie o pojemności 250 ton. które służą do przechowania partii towarów oczekujących na sortowanie i już posortowanych, zakupiliśmy nową elektroniczną maszynę do sortowania owoców delikatnych firmy Greefa MSA 2000 (Holandia) z rozładunkiem wodnym pojemników zbiorczych co zwiększa wydajność, a jednocześnie zapobiega uszkodzeniom owoców powstającym podczas transportu „suchego”. Maszyna ta sortuje owoce w/g rozmiary, długości, rumieńca i koloru, ma wydajności 4 tony na godzinę.
Posiadamy własne zaplecze transportowe o możliwościach jednorazowej dostawy 60 ton ( izotermy i chłodnie).Wspólpracujemy z kilkoma sieciami supermarketów w Polsce i zjmujemy się eksportem do krajów UE i Rosji.Od roku 2004 wprowadzamy system kontroli zagrożeń HACCP.
     
 

Dane teleadresowe

Ulica:Grudzkowola 40
Miasto:Grójec
Kod pocztowy:05-600
Region:mazowieckie
Kraj:Polska
Telefon: +48 48 6644409
Faks: +48 48 6644467

Internet

Prezentacja:www.agroserw-pl.maxtrader.pl

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Paweł Jendrzejczak
Telefon stacjonarny: +48 48 6644409
Telefon komórkowy: +48 692469799
Napisz do firmy

 
     Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję